Podpora » Pomoc a podpora » 500 Internal Server Error

  • Dobrý deň,
    chcel by som sa opýtať, momentálne nám vypadla stránka a vypisuje:

    Internal Server Error

    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

    Please contact the server administrator, bauex@bauex.sk and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

    More information about this error may be available in the server error log.

    Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

    Viete poradiť, čo sa mohlo stať? Momentálne sa nerobili žiadne zmeny na stránke.
    Ďakujem za info.

Zobrazujú sa 4 odpovede - 1 až 4(z celkového počtu 4)
  • Moze to byt problem v .htaccess alebo nejake nastavenie v hostingu. Najlepsie ak kontaktujes svoj hosting, nech ti to pozru.
    Mne to ukazalo error, potom to uz islo normalne, no URLs su v tvare /?page_id=71 to by nasvedcovalo problem v tom .htaccess ze ti neprepisuje linky.
    Skus popripade zmenit Permalinks – Trvale odkazy a potom ich znovu ulozit do podoby aku pouzivas, nech ti to znovu prepisa v .htaccess

    Thread Starter Ondrej99

    (@ondrej99)

    Moze to byt aj bez toho ze by som nieco menil, doobeda islo este vsetko v poriadku.
    Momentalne sa vsak neviem dostat ani do administracie cez WP, vypisuje chybu 403 Forbidden.
    Najprv stranku nevie nacitat, ale ked sa da par krat refresh, tak to nabehne.

    Pozri cez ftp ten .htaccess, popripade prava suborov. Alebo skus kontaktovat ten tvoj hosting.

    Thread Starter Ondrej99

    (@ondrej99)

    Uz to nabehlo, skusil som nahrat nanovo cast wp a povypinat cez ftp pluginy. Mozno vsak medzi tym aj na hostingu nieco zmenili.
    Dakujem za pomoc.

Zobrazujú sa 4 odpovede - 1 až 4(z celkového počtu 4)
  • Téma ‘500 Internal Server Error’ uzatvorená pre ďalšie odpovede.